­

Gisteren was het vergadering PFV W-VL + W-VL Clubs in de cafetaria van PC Colora :

Woord van Voorzitter :

 

GP Colora 2016 , jubileumeditie 10e keer met een mooie winnaar. Proficiat Tibo Vancauwenberghe, Matteo Longo en Dennie Verkerke .
Bedankt aan alle spelers en alle vrijwilligers om dit mogelijk te maken . Dit was een mooie editie met hele goede ploegen en soms onverwachte matchwinnaars.

 

 

Winnaars

Cat A : Tibo Vancauwenberghe, Matteo Longo en Dennie Verkerke

Cat B : Rosseeuw Kristof, Vangeenberghe Dietrich en Heyerick Ward

Cat C : Fabrizi Jean-Claude , Zielinski Sebastien en Gamelin Yannick

Cat D : Filez Wilfried, Van Coillie Johan en Vantomme Jean-Daniel

Uitslag :

A1 : VanCauwenberghe Tibo – Verkerke Dennie – Longo Matteo

A2 : De Groote Nick – Plumat Gregory – Bruyneel Francky
A3 : Grattepanche Karim – Verzele Bruno – Vanpee Florian
A3 : Samir Saïdi – Haddouche Mourad – Haddouche Brahim
A5 : Jorissen Jonathan – Eechaut Wesley – Borré Renaat
A5 : Deroo Eddy – Lagrou Kenny – Hennion Kenneth
A5 : Pugliari Yves – Stoltz Jeremy – Derache Frank
A5 : Vandenbussche Ryan – De Rore Peter – Tiebergijn Luc

B1 : Heyerick Ward – Rosseeuw Kristof – Vangeenberghe Dietrich
B2 : Verplancke Pol – Verplancke Dieter – Beuckelaers Michaël
B3 : Deneir Tom- Deneir Thijs – De Neve Nicholas
B3 : Mingoia Luciano – Rodes Philippe – Gamelin Yannick
B5 : Heinderson Glenn – De Neve Henk – De Neve Simon
B5 : Verbeeck Gregory – Dewagenaere Franck – Maes Jean-Marc
B5 : Geelen Kurt – Nielandt Joeri – Pugliari Bruno
B5 : Buyck Jonas – Buyck Hans – Maertens Tom

C1 : Fabrizi Jean-Claude – Zielinski Sebastien – Legrand Guillaume
C2 : Deburggraeve Stephan – Schatteman Fabienne – Kindt Mieke
C3 : Mannechez Dominique – Rogier Daniel – Cappelaere Gino
C5 : Caudron Victor – De Temmerman Christiaan – De Doncker Joseph
C5 : Vancoillie Rudy – Fiems Johan – Ghyselen Arnold

D1 : Vantomme Jean-Daniël – Filez Wilfried – Van Coillie Johan
D2 : Decavele Charly – Uyttenhove Steven – Rokegem Bert
D3 : Eggermont Tony – Werbrouck Frans – D’Heedene Rita
D5: Vanacker Lindsay – Andries Jürgen – Van Loocke Vincent
D5 : Reinoso Esteban – Di Carlo Massimo – Marcant Franck


Hans Heyerick

colora roeselare

Merci en tot volgend jaar voor editie 11

Spelers met Competitielicentie H/H - D/D - D/H

4 ronden Winnaars-winnaars 

Aanvang om 13 u 00 ( Aanmelden tot 12 U 45 )

Inleg 16 euros per ploeg

Max 32 ploegen

Doublet Vaste teams

Inschrijven via mail : Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

 

 

1. Veronique Deborggraeve - Eddy Deroo
2. Nick De Groote - Gregory Plumat
3. Evelyne Uyttenhove - Bruno Verzele
4. Paul Wauters - Frank de Hertogh
5. Lindsay Vanacker - Vincent Van Loocke
6. Jean-Daniël Vantomme - Liëvin D'Hondt
7. Staf Devoldere - Guillaume
8. Martine De Vriese - Ronny Van Waes
9. Tibo VanCauwenberghe - Kenneth Hennion
10. Kint-Degroot Mieke - Schatteman Fabienne
11. Nathalie De Vroe - Tom Vanwassenhove
12. Heinderson Glenn - Uyttenhove Steven
13. Jurgen Andries - Bjorn Baert
14. Veronique Vanhollebeke - Christoph Lombard
15. Joke Wyckhuys - Dietrich Vangeenberghe
16. Esteban Reinoso - Florent Coquempot
17. Ghislaine Vandamme - Willy Deneve
18. Monique Joye - Carlos Ferrera
19. Paul Verplancke - Dieter Verplancke
20. Franky Bruyneel - Donat De Cock
21. Nicolas Temmerman - Pascal Augé
22. Charly Decavele - Michael Haeck
23. Hans Heyerick - Arne Moeyaert
24. Philippe Dusselier - Pim Cuypers
25. Luc Tieberghien - Freddy Beernaert
26. Bruno Pugliari - Freddy Pugliari
27. Bart Maertens - Matthias Deman
28. Karim D'Heedene - Joren D'Heedene

 

 

 

 

 

­